Facebook

VASENOR tehniline vaseliinõli

Väga puhas õli, sobib määrimiseks ja kaitseks kemikaalide ja atmosfääriosakeste eest. Vähendab hõõrdumist ja kriiksumist. Tugeva poleeriva toimega. Veekindel. Sobiv koduseks kasutamiseks, autode juures ja käsitöö tarbeks.

LUBRI BIKE määrdeaine jalgratastele

Kõrgekvaliteediline toode. Määrib, kaitseb ja vähendab hõõrdumist kettide, hammasrataste ja käiguvahetajate juures. Vee, soolsuse ja temperatuuri kõikumise kindel. Sobib ka võistlusratastele.

GALP pihustatav rasvaine

Baseerub liitiumi sooladel, on stabiilne kõrgetel temperatuuridel ja peab vastu loputamisele. Tugeva nakkuva toimega, peab vastu korrosiivsetele atmosfääriosakestele ja soolsusele. Ei kõvendu ega pragune. Sobib laagritele, teljelaagritele, kettidele jne.

SUPER LUBER kaitsetoimega määrdeaine

Mitmeotstarbeline määrdevahend koduseks kasutamiseks, autode juures ja käsitöö tarbeks. Sobib oma mitmekülgsete omaduste poolest ka väiksemat tüüpi tulirelvade jaoks, üheaegselt puhastades, määrides ja poleerides, hoides sellega ära oksüdeerumist püssirohu ja pideva käsitsemise tõttu.

C.T.N. mittetilkuv määrdeaine

Eriline, kõrge viskoossusega segu, kõrvaldab oksiidikihid ja vähendab hõõrdumist. Stabiilne nii kõrgetel kui madalatel temperatuuridel. Sobib hammasrataste ja rullikute hoolduseks, ka jalg- ja mootorratastele.

Home Määrdeained