Facebook

DETAP vaipade ja tekstiili puhastusaine

Eriline kuiv vaht, baseerub erilistel porivastase toimega ainetel. Puhastab, eemaldab rasva, steriliseerib ja värskendab värve. Jätab hea lõhna. Sobib auto interjööridele. Saadaval ka mittevahutava ainena.

VINET mitmetoimeline puhastusvedelik

Aktiivne, tugeva puhastava toimega toode auto interjššridele, plastikutele ja kunstnahale. Eemaldab rasva, steriliseerib ja všrskendab všrve ilma sadet jštmata. Sobib ka mehaaniliste osade, linoleumi, laminaadi ja lakitud pindade puhastamiseks rasvast.

PLAK 2 R poonimisvedelik plastikpindadele

Sisaldab naturaalset vaha, puhastab ja ergastab plastikust, kummist ja puidust pindu. Antistaatiline ja aeglustab tolmu kogunemist. Lihtne kasutada, ei rasva. Pehme lapiga lihtsasti peale kantav.

PLAK silikooniga armatuuripiim

Aastaid Euroopa turul, kvaliteedi sümbol. Puhastab, poleerib ja kaitseb armatuurlaudu ja auto interjööri plastikust ja puidust detaile. Antistaatiline ja tolmu tõrjuv, tõkestab töödeldud detailide vananemist. Pikaajalise toimega. Erinevad lõhnad. Sobib ka mööbli, kummist ja marmorist pindade poonimiseks.

MARRIS kuiv plekieemaldaja

Eemaldab rasvaplekid istmekatetelt ja muudelt tekstiilidelt, kuid mitte veekindlatelt pindadelt. Ei jäta mingeid märke. Ei sisalda kloriinlahusteid.

RINPEL puhastusaine ja poonimisvaha nahale

Aktiivne, neutraalne vaht. Baseerub hinnalistel ainetel, puhastab päris- ja kunstnaha, ergastab värve ja muudab pinnad pehmeks. Hoiab ära pragunemise, tõrjub tolmu. Sobib autosse ja koduseks kasutamiseks.

 

 

 

Home Sisehooldus