Facebook

Kitchen Table Top

FAXE Kitchen Tabletop Oil on välja töötatud puitpindade hõlpsaks töötlemiseks, renoveerimiseks ja hooldamiseks, kus on vaja veekindlat ja vastupidavat pinda. Toode põhineb puhtatel looduslikel õlidel.

FAXE Kitchen Tabletop Oil on saadaval viies erinevas värvitoonis: Natural, White, Black, Grey ja Mahogn.

Toiduga kokkupuutuv materjal:
FAXE Kitchen Tabletop Oil vastab toiduga kokkupuutuva materjali õigusaktide nõuetele. Enne tasapinna kasutamist köögis on oluline, et õli oleks kuivanud / kõvastunud 1 nädal 20 ° C juures. Seejärel võib pind kokku puutuda lühema aja jooksul igat tüüpi toiduga ja pikema aja jooksul värske leiva / taignaga

Kus kasutada:
Kasutatakse töötlemata või leelisega töödeldud puidust köögiplaatidel, kus soovitakse anda puidule ilusat kuldset kuma FAXE Kitchen Tabletop Oil Naturaliga või kena värvilist välimust toonitud FAXE Kitchen Tabletop Oil-iga.

Ettevalmistus:
Puhastage pind FAXE Intensive Cleaner ja sooja veega. Laske puit täielikult kuivada. Kuivamisaeg ca. 5 tundi temperatuuril 20 ° C. Vajadusel lihvige puitu peeneteralise abrasiivpaberiga. Eemaldage abrasiivne tolm puhta lapi ja puhta veega. Puhastamine parandab õli imendumist ja intensiivistab puidu värvi.

Kasutamine:

  1. Segage õli enne kasutamist. Kandke õli pinnale ja laske sellel 15 minuti jooksul puitu imenduda. Kuivatage õleliigne õli puhta ja kuiva puuvillase lapiga. Laske puidul kuivada 8 tundi.

  2. Kui köögi lauaplaat vajab kõrgetasemelist viimistlust, siis lihvige pinda 240 liivapaberiga ja kandke peale väga õhuke õli kiht.

  3. Poleerige pinda kuiva puuvillase lapiga ja laske puidul enne kasutamist 8 tundi kuivada.

  4. Vältige pinnale kasutamist ja kriipimist kuni ühe nädala jooksul pärast õlitamist.

Hooldus / puhastamine:
Vajadusel puhastage FAXE Wooden Floor Soap-ga. Pärast kulumist puhastage FAXE Intensive Cleaner-ga ja kasutage taas FAXE Kitchen Tabletop Oil.

Tehnilised andmed:
Segage enne kasutamist.

Puhastamine: Puhastage tööriistad FAXE Oil Thinneris.

Säilitamine: Hoida temperatuuril üle + 5 ° C.

Komponendid: rafineeritud taimeõli, isoparafiin <15%, pigmendid (värvilised versioonid) ja kuivem.

Segage hoolikalt enne ja pärast kasutamist. Kui kasutatakse sama toodet, mis on erinevates nõudes, tuleb need enne kasutamist kokku segada.  Lõpptulemus sõltub muuhulgas pinna ettevalmistamisest, struktuurist ja loomulikust värvusest. Sel põhjusel proovige kõigepealt proovipinnal.

VOC: 2004/42 / IIA (i) (500) 130

TÄHTIS

Isesüttimise oht: õliga niisutatud lapid, abrasiivne tolm jne võivad spontaanselt süttida. Leotage lapid jm. vees ja likvideerige või hoidke tulekindlas konteineris.

Pakendi mõõtmed: 0,75L
Katvus: 4-12 m² / l.
Kuivusaeg: täielikult kõvastunud umbes 7 päeva pärast.
Kasutamine: Liivapaber / abrasiivne käsn, valge poleerimispadi, puuvillane riie.