Facebook

FASCO poleerimisvaha spoileritele ja ääristele

Kõrgekvaliteediline toode, taastab pamperite liistude, ääriste, spoilerite ja kummist detailide algse sära. Jätab õhukese, veekindla kaitsekihi. Kuivab kiiresti ja ei rasva, peab vastu mitmele pesukorrale.

MANTO COLOR metalldetailide ja spoilerite võrk

Akrüülidel baseeruv toode väikeste värviparanduste jaoks pleekinud või värvi kaotanud pamperitel, metall-liistudel ja spoileritel. Saadaval halli ja musta värvi. Kanda puhtale kuivale pinnale. Keredetailid kinni katta.

MANTO kaitsevahend välisplastikdetailidele

Taastab atmosfääriosakeste tõttu tuhmunud pamperite, liistude ja spoilerite algse sära. Jätab õhukese, vett tõrjuva, antioksüdeeriva toimega kaitsekihi. Ei praegune ka tugevate temperatuurikıikumiste korral. Läbipaistev. Vältida kokkupuutumist keredetailidega.

DELM kiivrite puhastusvahend

Eemaldab sudu, tahma ja putukate plekid, jättes kõik pinnad puhtaks ja säravaks. Visiiri siseküljel kasutades hoiab ära udu tekke. Puhastab ja desinfitseerib voodri.

SURE kummide parandaja

Kiire ja efektiivne, parandab ootamatud torkeaugud kummides. Sobib igat tüüpi kummidele, nii autodele kui mootorratastele. Ei nõua ratta eemaldamist. Mitte kasutada laialdasemate kahjustuste korral. Enne kasutamist eemaldada torkeaugu tekitanud ese.

FORCLEAN rasvaeemaldaja metallosadele

Lõhnatu, vesine puhastusvahend, eemaldab rasva, pori ja õliplekid, jättes kõik pinnad puhtaks, säravaks ja ilma sademeta. Ei kahjusta plastikuid, kummi, kroomitud pindu ega jäta värvitud pindadele plekke. Sobib autode, mootorrataste ja paatide puhastamiseks ja hoolduseks.

FLUIGRAF autopõhja kaitsevahend

Baseerub kleepuvatel ainetel, tagab pikaajalise kaitse rooste ja soolsuse eest. Ei kõvastu, ei tule pestes maha. Hoiab ära pool-elliptiliste vedrude kriiksumise.