Facebook

PENETRUS blokeerunud poltide avaja

Sügavaletungiva toimega, puhastab ja avab blokeerunud poldid, mutrid ja mehaanilised osad, eemaldades rooste, mustuse ja niiskuse. Vähendab hõõrdumist ja tagab pikatoimelise kaitse oksüdatsiooni, soolsuse ja kemikaalide eest. Ei mõjuta elektrijuhtivust.

ISOL elektridetailide kaitsevahend

Sobib mähistele, süütepoolidele, süüteküünaldele jne. Tõrjub niiskust ja taastab elektrijuhtivuse. Kaitseb kontakte soolsuse, oksüdeerivate happeliste ja aluseliste ainete eest. Kanda puhastele pindadele.

NOGLAS ECO keskkonnasõbralik permanentne antifriis

Kergesti biolagunev vedelik, baseerub propüleenglükoolil. Viib külmumistemperatuuri kuni -40 kraadini. Ei aurustu, jäta sadet ega kahjusta kummist ega metallist detaile. Sobilik kõigiks aastaaegadeks. Sobiv autodele ja tööstustehastele. Ei oma ohuetikette.

AUTORAD jahutusvedelik

Esmaklassiline toode, amiini- ja nitraadivaba, keskkonnasıbralik. Baseerub monoetüleenglükoolil, ei külmu, ei aura, ei vahustu, hoiab ära sette tekkimise. Sobib suurepäraselt kõigi jahutussüsteemides kasutatavate materjalidega. Sobilik kõigiks aastaaegadeks.

BLOKAR MAX DOT-5 pidurivedelik

High-performance toode, Sobib nii ketas- ja trummelpiduritele kui ka ABS süsteemidele. Soovituslik sportautodele ja vıistlusautodele, peab vastu suurele pingele ja temperatuurimuutustele. Keemistemperatuur 275 kraadi, 175 kraadi märgumise korral. Külmumistemperatuur -50 kraadi.

BLOKAR SPECIAL DOT-4 pidurivedelik

Spetsiaalselt võimsate autode ja suure koormusega pidurisüsteemide jaoks. Ei kahjusta kummist ega metallist detaile. Toimib nii kõrgete kui madalate temperatuuride juures. Sobib nii ketas- ja trummelpiduritele kui ka ABS süsteemidele. Keemistemperatuur 265 kraadi, märgumise korral 165 kraadi. Külmumistemperatuur -50 kraadi. Vastavuses ohutusstandarditega 116 DOT 4 ja SAE 3/1703 D.

BLOKAR DOT-3 pidurivedelik

Kõrgekvaliteediline vedelik, tagab turvalise ja pehme pidurdamise iga temperatuuri juures. Ei kahjusta kummi ega metalle. Sobib nii ketas- kui trummelpiduritele. Keemistemperatuur 240 kraadi, 148 kraadi märgumise korral. Külmumistemperatuur -45 kraadi. Vastavuses ohutusstandarditega 116 DOT 3 ja SAE J 1703.

RIF radiaatorite ja monoplokkide lekkepeataja

Vedelik, sobib kokku antifriisidega, hoiab ära sette tekkimise ja ei mõjuta voolikuid. Tugeva tihendava toimega, parandab sisemisi ja välimisi pragusid.

SIGER silikoontihend

Eriline pasta, millega saab valmistada või asendada igat tüüpi standardseid tihendeid. Tekitab soovitud paksusega isekõvenduva, isetasanduva kattekihi. Peab vastu õli, lahustite, vee, glükoolide, rasvade mõjule. Kuumakindel 300 kraadini punase ja 250 kraadini musta variandi puhul. Sobib mootorite, karterite, pumpade jms ühenduseks, täidab väiksemad praod. Must variant sobib diisel- ja bensiinimootoritele, punane vıistlusmasinatele ja suure koormuse all olevatele detailidele.

RENA libisemisvastane vahend rihmadele

Tagab ideaalse hõõrdumise igat tüüpi tekstiilist, nahast ja kummist rihmadele. Ei mõjuta venivust, kaitseb mustuse ja tolmu eest. Kasutada heas töökorras rihmadega.

D.M.S. 1508 rasvaeemaldaja metalldetailide jaoks

Rikas lagundajate poolest, eemaldab kergesti kıvastunud rasva, pori ja ıli jäägid, jättes pinnad puhtaks ja säravaks. Ei mõjuta värvitud, alumiiniumist, plastikust ega kummist pindu. Sobib mootoritele ja muudele mehaanilistele detailidele.

 

Home Mootorihooldus